poniedziałek, 3 lutego 2014

Komu 1%?

Jest bardzo dużo potrzebujących osób. W tym roku postanowiłam dać 1% Piotrkowi Witkowskiemu. Spytacie czemu jemu? Bo to chłopiec z którym widzimy się raz w tygodniu na basenie. Jest to chłopiec radosny. Chcecie się dowiedzieć o Piotrku coś więcej? Czytajcie dalej. Może ktoś z Was się zdecyduje oddać i swój 1% dla Piotrka?

APEL
Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc dla naszego 3,5-letniego, niepełnosprawnego syna, który urodził się z niewykształconą prawą nóżką.
Wada Piotrusia uniemożliwia mu samodzielne chodzenie. Do tego celu Piotruś potrzebuje protezy podudzia i stałej rehabilitacji.


Dzięki rehabilitacji i ćwiczeniom w domu Piotruś z dnia na dzień robi duże postępy. Jednak bez stałej opieki rehabilitantów i częstej wymiany protez Piotruś nie będzie chodził.
Rehabilitacja i proteza potrzebne Piotrusiowi przekraczają nasze możliwości finansowe. Zwłaszcza, że takie małe dziecko szybko rośnie i protezy trzeba wymieniać minimum dwa razy w roku.
Dlatego zwracamy się do wszystkich Instytucji i Ludzi czułych na cierpienie dzieci z prośbą o wsparcie.
Wszelkie ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Z dopiskiem: 14589 Witkowski Piotr Świnoujście- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Jeśli chcesz możesz przekazać Piotrusiowi 1% swojego podatku!

Aby przekazać 1 % podatku wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” wpisać:
KRS 0000037904, natomiast w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”: 14589 Witkowski Piotr Świnoujście (kolejność danych jest bardzo ważna)

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.
Dane kontaktowe: marta_witkowska @op.pl

A TY KOMU ODDAJESZ SWÓJ 1%?!3 komentarze :

 1. Nie lubie tego okresu kiedy rozlicza sie PITy :( wtedy o tyle smutnych historiach sie slyszy :( te dzieci sa takie kochane i wszystkim chcialoby sie pomoc. Trzymam kciuki za Piotrusia.
  Nasz 1% leci do coreczki kuzynki, tez potrzebuje rehabilitacji i pomocy.
  Oby ludzie nie marnowali szansy na tak łatwa pomoc, bo nic ich to nie kosztuje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Takich historii jest dużo, nie tylko przy okazji 1%, ale można pomagać. Nawet jedną symboliczną złotówką. Jeśli np. 3 tysiące osób wpłaci 1zł, czyli w gruncie rzeczy tyle, co nic, uzbiera się dziecku 3 tys zł - czyli bardzo dużo np. na miesiąc rehabilitacji lub jakiś sprzęt...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam w rodzinie Jowitkę chorą na hipomelanoze...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.