poniedziałek, 3 marca 2014

Poniedziałek.

U nas w weekend pogoda była cudna. Nawet jakiś Pan się opalał na plaży na ławeczce plackiem. Panie siedziały i wyciągały szyje do słońca. A my? My grzecznie spacerowaliśmy po cichych zakątkach miasta. W weekend czas nam beztrosko mija. Może jakaś dziwna jestem ale w tygodniu do 16 robię z Szymkiem tak jakby był na zajęciach w żłobku (no dobra tulimy się i wstajemy później) a w weekend? W weekend jakoś wszystko mi się burzy i inaczej czas nam płynie. 

 A dziś? Dziś wróciliśmy na basen i Szymon ma focha na Ciocie Ewę. Czemu? Nie mam pojęcia, ale co chciała go wziąć zanurkować to wrzask. Co coś głośniej powiedziała o nurkowaniu to płacz. Wzięła go by puścić na zjeżdżalni płacz... Ja go zanurkowałam - wziął zabawkę i się uśmiechał. Kojarzy Ewę z czymś złym czy może taki okres, że tylko mama? Najważniejsze, że się uśmiechał i poszedł spać. Normalnie padł w łóżeczku jak przyszliśmy.  
A ja? Ja jestem padnięta bo wyszorowałam kafelki i a'la panele w kuchni. Pomyłam drzwi z pierwszego brudu. Ćwiczyłam przy muzyce i basen też mnie zmęczył. Nie wiem mam zaległa robotę a nie mam siły ani weny, więc zostało mi położenie się w łóżku.
7 komentarzy :

 1. Zazdroszczę Wam tej plaży :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy na weekend :) Wakacje?

   Usuń
 2. Pięknie tam macie... Ja już nie pamiętam, kiedy Morze widziałam :/ To nie jest dziwne, ale nawet ciekawe, takie "zajęcia" z maluchem... Musze o tym pomyśleć. Choć w sumie mamy ten czas unormowany :D Piękny ten Szymuś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pracowity dzionek...mój najmłodszy też ma etap tylko mama, jak mnie nie widzi to w ryk ale tylko na obcym terenie, w domu ma mnie gdzieś...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ tam cudnie...:( Też zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo, bardzo tęsknię za morzem.. :( Niestety tylko raz do roku jest mi dane je oglądać :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj niesamowicie tam macie... Chyba do Was wpadniemy z małym :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.