środa, 22 stycznia 2014

BOOKS GIVE AWAY

Witam się ja - Matka Wariatka. Dawno nas nie było. Wiele się działo. Matka miała urodziny. Więc Matka spędzała czas w gronie rodzinnym i z przyjaciółmi :) Teraz pochłonięta jestem imprezą na roczek. Co chwile coś się zmienia. Ale postaram się być więcej bo wiele mam Wam do powiedzenia. 
Musimy zacząć od tego, że u Piernikowo-Cynamonowo zostaliśmy wylosowani w zabawie Books Give Away :) Chcecie wziąć udział? Macie czas do 7.02 do godziny 00.00 Czekam na komentarze w poście.

O co chodzi? Losuje dwie osoby, które dostaną od nas książki niespodzianki. A wiecie, że książek mam wiele, więc chyba warto. Macie aż 16 dni aby wyrazić chęć i opublikować u siebie baner z tą informacją.

Kod na baner :

<a href="http://swiatszymka.blogspot.com/2014/01/books-give-away.html">
<img alt="BOOKS GIVE AWAY do 20 stycznia !!!" height="271" id="Image6_img" src="http://3.bp.blogspot.com/-3UYTcXf8MzM/UqGR_VNuf6I/AAAAAAAAAzs/VhR6aUI4XmE/s1600/ksi%25C4%2585%25C5%25BCkowo.jpg" width="180" style="visibility: visible;" />
</a>

Nie macie bloga? Pewnie macie FB? Możecie umieścić tą informację u siebie na Facebooku może ktoś z Waszych znajomych się skusi bo ma bloga? Niestety zabawa jest skierowania do sfery blogującej.
Zapytacie jakie to książki mają być? Stare lub nowe, dla dużych lub małych, kolorowe lub czarno-białe, z obrazkami, puste czy z literkami, mogą być duże i maciupkie. O tematyce jakiejkolwiek. Więc mam nadzieję, że niespodzianka od nas zrobi Wam trochę radochy. Losowanie odbędzie się 8.02, będą to dwie osoby, które będą mogły kontynuować u siebie zabawę, ale jeśli nie będą miały takiej ochoty, nie zmusimy do tego nikogo :)


10 komentarzy :

 1. Oho ale trafiłam akurat na wpis o moich ukochanych książkach, a że książek jak szpilek nigdy dość to zgłaszam ogromną chęć na niespodziankę oraz kontynuowanie akcji:) Już zacieram rączki i pędzę do naszej biblioteki wybrać jakieś smaczki aby poszły dalej w świat:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dopisać że udostępnione na FB Lidia Skarbek bo jak na razie nie mogę skopiować kodu na baner:/

   Usuń
  2. Też skopiować nie mogłam. Zapisz obraz na dysku i dodaj poprzez gadżet w ustawieniach bloga :)

   Usuń
 2. A co z akcją wymiany książkowej u Ciebie? Bo nie wiem czy to aktualne i czy pisać na blogu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dalej :) Jest nawet zakładka u mnie więc trwa, działaj działaj, ja dopiero z jedną Bloggerką się wymieniłam a na razie biorą udział aż 3 :)

   Usuń
 3. Też mi się udało u Piernikowo Cynamonowo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też biorę udział :) i mam już baner :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.