niedziela, 26 stycznia 2014

PSTRYKAMY

Już gdzieś, na którymś blogu widziałam wpis sponsorowany z PSTRYKAMY. Jest to aplikacja na telefon. Kto korzystał i był niezadowolony to Was pocieszę, że jak ściągnęłam ją kilka dni temu rozczarowałam się bo aplikacja się wyłączała mi w trakcie zamówienia... Ale! Uwaga została dodana aktualizacja i u mnie problem został zażegnany i już aplikacja u mnie się nie wyłącza.
Tak będzie to wpis sponsorowany.

Jest to darmowa aplikacja. Stworzona tak aby każdy umiał się nią posługiwać. Szybko się ładuje nawet na moim telefonie, który jest trochę przeciążony, a aplikacja mimo wszystko ładnie się ładuje.
Producenci aplikacji obiecują, że za jakiś czas wprowadzą narzędzia obróbki zdjęć. Dla mnie ciekawy pomysł, bo robię dużo zdjęć telefonem i przydałaby mi się taka "picassa" w telefonie do obróbki zdjęć. Mam nadzieję, że będzie to narzędzie tak samo intuicyjne jak teraz. Ale przejdźmy do Pstrykamy teraźniejszego.
Jest to darmowa aplikacja. Szybko się ściąga na telefon i ikonka jest bez żadnych udziwnień:


Aplikacja ma dwuskładnikowe główne opcje aplikacji:
1. Znajduje sam albumy ze zdjęciami, które są na telefonie i dzieli na edytowane, mmsy, wysłane na FB i nie używane do żadnej z czynności.


2. Są tam wszystkie opcje dotyczące naszych środków w aplikacji, cennik, aktualnego zamówienia oraz możliwością wrócenia do galerii:Są 4 rodzaje pakietów. Oczywiście im więcej zdjęć tym lepiej. Najważniejsze jest to, że przesyłka jest w cenie i nie trzeba dodatkowo za nią płacić.


Jak doładować środki w aplikacji? Aktualnie jest dostęp do formy Przelew24 choć czytałam, że i tu mają dojść opcje zapłaty kartą. Więc póki co czekamy na dodatkowe opcje dla wymagających. Nam forma Przelew24 wystarcza i z niej będę korzystać.


Więć po doładowaniu konta idziemy szybko wyszukiwać zdjęć do wywołania. I chyba dla mnie najlepsze jest to, że to nie muszą być zdjęcia zrobione tylko i wyłącznie telefonem, bo doładowałam zdjęcia z aparatu na telefon gdyż kilka miałam do wywołania dodatkowo i Pstrykamy je wykryło! Normalnie dla mnie bomba, że nie ma ograniczeń jakiej jakości zdjęcia i że muszą być tej samej wielkości co z telefonu.


Jak zaznaczamy? Chwilę trzymamy palcem dane zdjęcie i robi się tzw "ptaszek" i zdjęcie automatycznie jest dodane. Jeśli chcemy wrócić do głównej galerii trzeba wejść w drugie menu (trzy kreski po lewej górnej stronie ekranu) i wybrać Galerię. Przycisk cofnij powoduje usunięcie zdjęć z koszyka.
Następnie pojawi się okno menu i będzie trzeba wpisać adres odbiorcy. Odbiorca może być każdy. Czyli jak chcemy zrobić niespodziankę Dzidkom, Ciociom, Przyjaciołom czy komukolwiek możemy dodać adres tej osoby i wysłać tej osobie zdjęcia. Aplikacja nie jest powiązana z jednym adresem.Przesyłanie zdjęć poszło gładko choć dzień wcześniej miałam małe problemy z aplikacją, ale gdy tylko weszła aktualizacja żaden problem się już nie pojawił i oby tak dalej.

Wybaczcie mój telefon jest eksploatowany bardzo. Był już pod wodą i w kałuży, w ustach mego dziecka i rzucany z dużych wysokości, więc i tak jestem z niego bardzo dumna.
A Aplikacja spełnia wszelkie moje oczekiwania, chętnie z niej będę korzystać, a z Wami się podzielę jak tylko zamówienie do mnie dojdzie, więc zaglądajcie.
A tymczasem na Blogu Pstrykamy jest konkurs z okazji Dnia Dziadka i Babci. Macie jeszcze 5 dni aby wziąć w nim udział i wygrać nagrody :) Więc pędźcie i się bawcie!

6 komentarzy :

 1. A ja miałam zacząć "pstrykać" i zabrać się do tego nie mogę ^^"

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja recenzja jest bardziej praktyczna, niż moja :D

  OdpowiedzUsuń
 3. zamówiłam babci i cioci - zobaczymy na jakim papierze będzie wywołane. w tych cenach to pewnie najtańsze fuji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na temat wykonania i jakości zdjęć jeszcze się nie wypowiem. Dopiero jak przyjdzie do mnie zamówienie będę mogła cokolwiek bliżej powiedzieć. Ale np. CEWE też ma fajne ceny w pakietach a zdjęcia zrobili na bardzo dobrym papierze więc jestem dobrej myśli :)

   Usuń
 4. Ja w ogóle takiego telefonu nie posiadam, ale aplikacja ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie i tak ta aplikacja by nie działała, bo nie mam odpowiedniego sprzętu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.