niedziela, 15 czerwca 2014

Blogi, które lubię cz.1

Wczoraj było o blogach, które cenię, a dziś będzie o blogach, które lubię. Lubię czytać. Lubię dowiadywać się co u kogo słychać - nie zawsze zostawiając po sobie znak, że byłam. Lubię pośmiać się i popłakać z Wami. Wiele rzeczy lubię. Inspirujecie mnie. Dodajecie skrzydeł. Nakierowujecie na inne strony, zabawy i fajne rzeczy. Potraficie zachęcić do czytania dalej.
http://www.tapeta-olte--buzki.na-pulpit.com/
1. AnciaMamcia - blog wierszem pisany, dowcipny, dosadny i jedyny w swoim rodzaju.
2. BlogOjciec - pisze o rzeczach ważnych i tematach, które widzi swoimi oczami. Można przeczytać różne dobre rady.
3. Zeszyt Rozterek - kolejny blog prowadzony przez Ojca. Często jest pisany w tonie ironicznym. Czytając wychwytuje się aluzje, ale też są wpisy sentymentalne i z tekstami z życia codziennego.
4. Przewijak - ta to w ogóle humorem i ironią tryska. Często prześmiewczo ale także poważnie podchodzi do spraw życia codziennego. Co raz szybciej się rozwija w blogosferze. Ludzie lubią ją za dowcipność we wpisach ale też za prawdziwość.
5. Ja i Moje Urwisy - mama trójki chłopców. Lubię czytać co u niej się dzieje. Opisuje sytuacje z dziećmi, ich śmieszne rozważania ale też co tam u nich w trawie piszczy. Pragnie kolejnego dziecka. A ja marzę o trójce chłopców w domu... Taka bratnia dusza w pragnieniach. Choć się nie znamy wiem, że byśmy się dogadały. 

Na dziś koniec, pass bo mąż woła mnie do klocków Lego. Za kilka dni kolejna lista blogów lubianych przeze mnie- a trochę ich jest. Oduczanie butelki nam dziś nie wyszło. Dzień nam szybko minął. Jutro wieczorem może mi się uda wrzucić kilka kadrów ze spaceru.

16 komentarzy :

 1. Czytam blogi pisane przez mężczyzn i czasem zaglądam do tych, które wymieniałaś, natomiast zdecydowanie polecam blog Ja i Moje Urwisy. Bardzo go lubię, a mama, która go pisze, ma dystans do siebie i fantastyczne dzieciaki, których powiedzonka często poprawiają mi humor. Poza tym cenię ją za normalność i za to, że pokazuje życie, takie jakie jest, bez zbędnych upiększeń. Mam nadzieję, że zajdzie daleko, czego jej życzę:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję aż się wzruszyłam...nie wiedziałam, że tyle osób lubi nas czytać :)

   Usuń
 2. Ja nie wiem, gdzie mi poprzednie posty pouciekały Twoje... Kompletnie zniknęły z poczty, a mam subskrypcję... U nas jest akcja mnie cycka, właśnie Tato Zosię usypia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj znać jak poszło oduczanie :) U nas zasypianie bez cyca to jeden wielki ryk, krzyk itp, itd :)

   Usuń
  2. Stopniowo idziemy. Dostaje cyca na zaśnięcie, ale przed zaśnięciem uż tylko przytulanie ;) i jakoś daje radę. Choć tej nocy 2 godziny pojękiwania

   Usuń
 3. Ale mi jest zajebiście miło! <3 :* A całą piątkę i ja lubię :) :P i Ciebie oczywiście też :* A jak Cię nie będzie w sierpniu wiesz gdzie, to Ci nogi ekhem - to tak w ramach tej ironii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja naprawdę jestem pierwsza???!!! Nie wiem co napisać... Bardzo mi miło i dziękuję. Już wiem, opiszę Twoje wyróżnienie :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Przewijke uwielbiam, Mame urwisow tez, bo sama mam trzech ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gotowe :) Napisałam już podziękowania dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ANcie mamcie ui ja bardzo lubie! i zeszyt rozterek też bym poleciła:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za uwielbienie ja też was lubię... A tak to pewnie bym Cie zagadala na amen, spotkanie z inną kobietą ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam serdecznie, zapraszam do dodania swojego bloga do spisu blogow o ciazy i rodzicielstwie :)
  Spis znajduje sie tutaj:
  http://spisblogowociazy.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.