wtorek, 17 czerwca 2014

Blogi, które lubię cz. 2

I obietnice spełniam. Dziś o blogach, które lubię. A na ten temat będą jeszcze wpisy. Bo jest ich bardzo dużo...
Ale najpierw poskarżę się. Szymon na wszystkich Panów mówi: "Tata" rozróżniam też "dada" - co znaczy spacer - nauczyła go Teściowa tego zwrotu... Nie podoba mi się. Nie lubię takich rzeczy. Spędziliśmy miłe przed południe z koleżanką i Tymkiem. Wypiliśmy kawę a chłopaki poszaleli u mnie w domu. Tymon zjadł pierwszego lizaka w swoim życiu. I proszę mi tu nie pisać, że lizaki to zło. Każda słodycz z umiarem jest dobra, a lizaki pomagają ćwiczyć język!

http://nikaa0401.blog.interia.pl/?id=2208727
1. Marny Puch - "Moim największym marzeniem jest całkowite odcięcie się od świata zewnętrznego (oprócz internetu), zamieszkanie w małej, leśnej chatce i oddanie się rozlicznym rozmyślaniom, poszukiwaniu mądrości, zgłębianiu odwiecznych tajemnic" witam w klubie - to i moje marzenie. Jest kobietą, która pomaga nam zgłębić kilka tajemnic życia, pomocy ale też rozważa swoje życie codzienne.

2. Klocek i Kredka - do niej trafiłam przez zabawy ale też bierze aktywny udział w zbiórkach pieniędzy na rzecz chorych dzieci. Opisuje codzienność. Ujmuje mnie jej blog, opisywane sytuacje. Jej opisy gier i gadżetów są bardzo przydatne. 

3. Aleksander odkrywa - najwięcej tu ich życia codziennego. Jest przeważnie pisane z perspektywy dziecka. Dodawane jego przemyślenia jak w "I kto to mówi" czasem zabawnie, czasem poważnie.

4. Handmade - blog w którym jest zbiór instrukcji jak wykonać własnoręcznie różne rzeczy. Lubię ich bo znajduję tam inspiracje i proste opisy jak wykonać jakieś ozdoby.

5. Budująca Mama - blog pisany o życiu codziennym, ale można znaleźć jak zbudować fajny dom. Jak go wykańczają, jak robić drobne rzeczy. Co po kolei załatwiać przy stawianiu domu. Jest super kobietą, z którą mam nadzieje, niedługo spotkać.

8 komentarzy :

 1. Też większość z podawanych przez Ciebie blogów lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku jak miło być na takiej liście. Nigdy bym się nie spodziewała, że na takiej się znajdę. :-) :-) :-) :-) zapraszam Cię na nasze pierwsze rozdanie. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój średni tez leciał do wszystkich facetów z głośnym tataaaaa - mina ludzi bezcenna :)
  Przejdzie mu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do klocka i kredki to dzieki wpisowi o Zosi na tamtym blogu zaczęłam się udzielać charytatywnie w rożnych akcjach i odkryłam jak mnie to cieszy. Oni nawet nie mają pojęcia ile we mnie zmienili jednym wpisem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Kochana! bardzo mi miło :) i towarzystwo doborowe ;) Mam nadzieję, że spotkać się będzie nam dane :D

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystko,co w umiarze jest dobre :) a wiadomo ze lizaki to mega smakolyki i aprawiamy tym radosc dziecku :) chetnie odwiedze blogi o ktorych wspomnialas,zrobie to jednak jak tylko wygramole sie z lozka i przesiade na kompa :)
  pozdrowki i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.