środa, 18 czerwca 2014

Perfekcyjna kobieta to suka!

Czy też otaczają Was perfekcyjne kobiety? Biały szeroki uśmiech i  idealna sylwetka krzyczy do nas z reklam. W Twoim otoczeniu są kobiety, które robią wszystko mimo, że chodzą do pracy? Za wszelką cenę udowodnić chcą ile to zrobiły i jak dobrze?


No to mam poradnik dla "normalnych" kobiet. Tak jest to poradnik, choć miałam nadzieję, że opowieść lub zbiór opowieści o perfekcyjnych kobietach. No ale cóż i tak jest książka idealna. Dla perfekcyjnych su... przepraszam kobiet jest wskazana. Dla reszty z podejściem humorystycznym idealna. Panowie może się czegoś dowiecie o kobietach i poznacie nasze mroczne strony - choć nie wiem czy wtedy w psychiatryku nie wylądujecie i nie zrobicie autonomicznego męskiego państwa.
Poradnik co ma 154 strony a ja w doskoku go czytałam i czasem zaśmiewałam się do łez. Wiecie, że my kobiety potrafimy analizować każdy wpis na Facebooku i każdą informację przetworzyć na wiele sposobów? Wiecie, że kłamiemy o wygodnych butach na obcasach? Zawsze - bo każde buty powodują odciski.
Możemy się dowiedzieć jakie zdjęcia nie są wskazane na profilowe na Facebooku, co mówią zdjęcia profilowe chłopaków. Jest nawet opis na temat prezentów jakie dostajemy i co o tym myślimy. Są teksty, które u mężczyzn zawsze znaczą to samo co autorki przetłumaczyły na język kobiecy. Jak rozpoznać kiedy mężczyzna myśli by nas zostawić. Formy zrywania przez smsa też znajdziecie.
Mężczyźni dowiedzą się jak odnaleźć się w niejednej sytuacji, ale proszę Was - przeczytajcie to z humorem bo Wy mężczyźni mimo, że twardzi na zewnątrz czasem zbyt dużo bierzecie sobie do serca i robicie ogromne gafy.
A najważniejsze:
" Nie będziesz więcej mówić - "Mam wielki tyłek". Będziesz mówić - "Mam tyłek jak Jennifer Lopez"." 
Jest też lista co przystoi robić na dyskotece. No i moje motto: "Będziesz się zachowywać jak ekstra laska to będą Cię za taką uważać". Amen.

Wiedz, że nie musisz być perfekcyjna. Perfekcyjne to są Panie w telewizji i gazecie, a Ty kobieto możesz być normalna, z potarganymi włosami i niezmytym makijażem. Nie porównuj się do innych bo jesteś jedyna w swoim rodzaju. 

No i szczerze zazdroszczę facetom - dadzą sobie w pysk i wypiją piwo, i dalej się kolegują.

PRZYPOMINAM O ROZDANIU!!!


Dziękuję, że mogłam przeczytać:

Feeria

9 komentarzy :

 1. ej, to może być fajna książka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne to motto. Coś w tym jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, że trzeba o siebie dbać. Ale bycie perfekcyjnym to mit. Wie o tym każda matka, czy kobieta pracująca. Zawsze się coś zawali, bo nie ma ludzi idealnych. Koniecznie muszę to przeczytać!

  PS. Ja mam buty na obcasie, które nigdy w życiu nie robią odcisków! Myślę, że szpilki mogą być gorsze, ale buty na obcasie mogą być mega wygodne. Sprawdziłam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba zdecyduję się przeczytać choć za poradnikami nie przepadam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po tytule myślałam, że Rozenek Cie zdenerwowała...:)
  Wygląda i brzmi zachecająco! Dzieki

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę pożyczyć od Ciebie koniecznie :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.