piątek, 4 lipca 2014

Słońce świeci nad nami!

Zrobiło się parno, duszno i słonecznie. Aż grzechem by było nie skorzystać z pogody, ale mój syn jest indywidualistą i przed godziną 10 jak szliśmy na plażę, musiał oczywiście zasnąć.
Czemu nas tu nie ma? Jestem ostatnio wykończona tempem naszego życia. Mam zaległe recenzje dla Was. Czy od jutra będziecie się cieszyć jak będą obszerne fajne wpisy? Jutro mam nadzieję się pozbierać po tym szalonym tygodniu.


Jakby ktoś miał wątpliwości Bee+ daje sobie radę na plaży świetnie jak na takie kółka. I stwierdzę, że w porównaniu z Mutsy też ładnie daje radę. Marzy mi się budka UV do wózka <3
Szymko po wyspaniu się nie miał humoru na plażowanie i posiedział, marudził a potem poszliśmy do domu. Po wielkich awanturach poszedł na drzemkę - pogoda wybitnie mu nie służy. Mi zresztą też. Jest za gorąco.

Czy chcecie recenzję " Pułapki Gender"? Bo chyba czas się wziąć za recenzję. Jakie plany macie na weekend? My prawdopodobnie plaża a od niedzieli mamy bardzo fajnych gości - ale mimo gości nas tu nie zabraknie.


4 komentarze :

 1. Też chciałabym mieć plażowe plany.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna pogoda, ale to fakt czasami za mocno przygrzewa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chce do was :)
  Jeszcze miesiąc i plaża...

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas tak parno i duszno, że syn od czwartku nie miał na sobie nic więcej, prócz pampersa, nawet na dworze... Nie dał sobie nic założyć.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.