wtorek, 7 maja 2013

Fisher Price Krab Klekotek Z Lusterkiem

No to dziś słów kilka o Krabiku Klekotku. Kraba sobie zażyczyłam od jednego z gości na Chrzcinach Szymka. Chrzciny odbyły się w niedzielę 05-05-2013 roku. A Krab zrobił furorę od pierwszego wejrzenia. Szymek zobaczywszy się w lusterku zrobił zdziwioną minę. Delikatnie go szturchnął. Odwrócił głowę i zwrócił ją znów na lustro. Zaczął wystawiać język do kolegi w odbiciu, śmiać się i stroić śmieszne miny. Delikatnie szturchnięty lekko wydaje dźwięki i się kołysze.

Wykonanie jest bardzo staranne. Jedynym mankamentem kraba jest to, że wyłącznie jest dostępny w kolorze różowym choć naszemu synkowi to nie przeszkadza. Domyślam się, że to będzie jedna z dłużej okupowanych zabawek przez Szymka. Jest tyle możliwości zabawy z Klekotkiem, że pewnie nikt nie zna do końca wyobraźni dziecka. 
Funkcja edukacyjna to lusterko, które pozwala oswoić się z własnym odbiciem, szczypce kraba wydają dźwięk i się poruszają gdy się zakołysze zabawką, co powoduje zauważenia konsekwencji wykonywanych czynności oraz przednia część z dwoma kółkami i gwiazdką która pozwala rozróżniać powierzchnie i bawić się w przesuwanie elementów w wybranym kierunku.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.