poniedziałek, 13 maja 2013

Basen dzień 1

Dziś humor mam lepszy. Kilka rzeczy go poprawiło- dostałam kubek niekapek z BO za konkurs, poszliśmy na basen i się oboje wymęczyliśmy. Szymek dziś namiętnie odwracał się z brzucha na plecy i starał się w drugą stronę.
Ale opowieść dziś ma być o naszej przygodzie na basenie, która trwała 45 minut z czego 35 minut w wodzie. Mnie bolą mięśnie brzucha i pośladki. Niby nic nie robiłam a jednak coś tam dało.
Mieliśmy nie iść na basen gdyż Szymek strasznie cierpiał na ząbki, ale na szczęście kropelki podziałały i żel również, więc poszliśmy szaleć.
Grupa nie liczna bo 6-cioro dzieci było razem z nami. Dwie Panie Instruktorki. Basen tylko dla nas więc nie było tłoku ani zbędnego hałasu. Szymek dostał ubranko piankowe by za zimno w wodzie nie było. A on był w takim szoku, że ma tak dużą wannę, że było to zbędne. Zdjęcia mamy bo Ciocia Gosia nam zrobiła (dziękujemy jej bardzo).
Przyzwyczajanie do wody nie było trudne i zapoznanie się z jedną z Instruktorek przebiegło gładko :)

Z grupą przywitać też trzeba się było. W końcu byłem najmłodszy ze Wszystkich był Mój Skarb i robiliśmy furorę :)

Niestety jeszcze łapać piłeczki nie umiemy i nikogo nie dotykamy ale już nie długo Szymek się tego nauczy i będzie bardziej aktywnie spędzał czas na basenie.

 Tutaj płynęliśmy na brzuszku i brałam piłeczkę zamiast Szymka i potem wrzucana była do kółka. I z powrotem z Szymkiem na drugą stronę basenu.


No i piłeczka hop. W sumie Szymkowi się podobało.Tu w kółeczku się bawiliśmy. Jest trochę zabaw, które rozgrzewają i pobudzają malucha w wodzie, Szymek był wieloma zaciekawiony i nawet zaczął pluskać nogami.
Nie mamy zdjęć jak Szymka próbowali zanurzyć i jak "Skakał" po piance na wodzie do mamy ale na następnym basenie będą na pewno zdjęcia i zrobię parę filmików gdyż to Tatuś przejmie rolę pływania z Synkiem.


No i zasłużona butla po basenie.
Zajęcia się odbywały w ramach szkółki Collegium Świnoujskiego.

A ja dziś jestem tak wykończona, że mówię miłego wieczoru i idę się zrelaksować.


1 komentarz :

  1. super sprawa, musisz być wspaniałą mamą!I macierzyństwo Ci służy- jesteś śliczna!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.