wtorek, 26 listopada 2013

Dawno, Dawno temu...

... była sobie Wariatka. Już w sumie Matka Wariatka. Dokładnie rok temu byłam w 30tc i robiłam malunki na ścianie w naszej sypialni. Proszę się nie śmiać z króliczka :D

Wzięło mnie na wspominki. Czemu? Hmm Szymon śpi, mąż na służbie a ja sama w sumie milion rzeczy do zrobienia mam a jednak nic mi się nie chcę. Siedzę i leniuchuję. Oglądam zdjęcia i trafiłam na album 26.11.2012 :) A tam kilka zdjęć w tym ja nie wyjściowa, ale wstydu nie mam i się pokażę bo w sumie dumna jestem z siebie, że malowałam nam ścianę wtedy:) A to był 30tc :) Więc nie śmiejcie się z króliczka bo słodkie są te uszka:) Miałam już ogromny brzuch tak mi się teraz wydaje ;)i o to skończona żyrafa:


Jak wspominam ten czas? Hmm beztrosko, pięknie i ciężko. Ciężko pod koniec, Byłam spuchnięta ze 2 tygodnie przed porodem zaczęłam puchnąć. W dniu porodu byłam tak spuchnięta, że nie czułam kostek i dopiero na drugi dzień po wszystko ze mnie zeszło, jak zobaczyłam swoje stopy nie mogłam uwierzyć, że one takie kościste są. Chciałabym móc poczuć się tak znów. W sensie poczuć pod sercem małe serduszko. Chciałabym by mój synek miał jak najszybciej rodzeństwo. I żebyśmy coś razem na malowali na ścianie :)
Jeszcze 10 tygodni i mój Szymek będzie miał 1 rok. To brzmi tak poważnie.

5 komentarzy :

 1. Piękny obrazek na ścianie. Pomysłowy i oryginalny :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny obrazek! i Ty pięknie wygladasz :) pozdrawiam i zapraszam do nas:) mamailaura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. podziwiam pełne zaangażowanie przy malowaniu ściany i króliczej stylizacji do zdjęcia;) pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin bloga, który rozwijam z myślą o Mamach udomowionych i uduchowionych:) Pozdrawiam http://www.alelarmo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Padłam, gdy zobaczyłam tę żyrafę, świetna. Oj niedługo wielkie remonty mnie czekają, może zaproszę Ciebie do mojej ekipy remontowej, hehe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjna jest ta żyrafa! Zdolniacha jesteś :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.