niedziela, 15 grudnia 2013

Idą Święta...

Zostało nam 9 dni do Wigilii. Jak u Was sprawa z prezentami stoi? U nas większość kupiona, część jeszcze nie dotarła. A dziś ubraliśmy już choinkę :) Ciekawe czy dotrwa do Świąt ;) Ale jak nie to Mąż Mój Ukochany pogna po nową.


Zastanawiam się jak pogoda nam dopisze ;) Wiem, że u nie których z Was jest śnieg a u nas deszcz pada, ciekawe czy na Święta spadnie śnieg. Miałam zamiar Szymonowi kupić sanki ale stwierdziłam, że jak spadnie śnieg na dłużej niż 3 dni to wybiorę się kupić - bo tak to nie ma sensu ;) U nas taki klimat w naszym Cichym Zakątku, że sanki to tylko nie potrzebny wydatek jak na razie :)
Co do choinki. Uwaga - mój syn zainteresował się ozdobami i światełkami. Choinka sama w sobie - chyba go wystraszyła bo dotknął i trzyma się z daleka od jej gałązek :) Zobaczymy za parę dni.

A dni mijają bardzo szybko, nie mam czasu na nic, na prawdę na nic. Wchodzę poczytam, robie zakupy, spacer, obiadki, sprzątanie i skończyłam dla Hubisiowej Mamy i dla Rodzinki nie z tego świata obrazki - jutro wysyłka z małą niespodziajką :))
A i dziś kartki skończyłam robić :)
A Szymon? Rozwija się w swoim tempie i bardzo potrzebuje naszej bliskości - przebiła się ostatnia dwójeczka ;)


4 komentarze :

 1. U nas nie ma nawet połowy prezentów :/ Cała sytuacja rozwaliła nasze święta na łopatki.
  Liczę, że lekarz da zielone światło i wyniki wyjdą dobrze - wtedy ruszę na polowanie :)
  Kartki świąteczne cudowne - super, że zachowujesz tradycję. Teraz moda na SMSy z życzeniami - ja tak samo żyję przeszłością i kartka to kartka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne karteczki :-). A Ty kobietko się nie rozszalałaś za mocno? Jeszcze niespodziewajkę dla Hubisiowej Mamy zrobiłaś? Przecież domki to już jest szczyt mojej radości, a tu takie wieści... Dziękuję!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz, że jeszcze prezentów nie mamy :/ Tylko dla synka, a dla nas nic :(
  Kartki bardzo ładne, masz talent dziewczyno! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do nas zaglądasz i życzę radosnych dni z nami.